Kjo ishte votuesja e parë në qendrën më të madhe të votimit në Prishtinë

Prishtina

Kjo ishte votuesja e parë në qendrën më të madhe të votimit në Prishtinë

Më: 17 tetor 2021 Në ora: 07:20
Rina Ajeti

Votuesja e parë në qendrën më të madhe në Prishtinë, ishte një grua.

Rina Ajeti votoi e para në Fakultetin e Edukimit.

Ajo u pyet se pse ka vendosur të votojë kaq herët.

“Duhet të shkoj në punë, dhe thash ta përfundoj sa më herët”.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat