Rama: Unë jam këtu që t’i bëj bashkë të gjithë në Prishtinë

Prishtina

Rama: Unë jam këtu që t’i bëj bashkë të gjithë në Prishtinë

Më: 27 tetor 2021 Në ora: 16:18
Përparim Rama

Kandidati i Lidhjes Demokratike të Kosovës, për kryetar të Prishtinës, Përparim Rama, ka thënë se ai është këtu që t’i bëjë bashkë të gjithë në Prishtinë.

Më tej, Rama, ka thënë se Prishtina ka probleme urbanistike dhe infrastrukturore si dhe të tjera.

“Unë jam këtu që t’i bëj bashkë të gjithë në Prishtinë, ndërsa programi ynë që ta bëj kryeqytetin me karakter unik në botë”, ka thënë Rama.

Komentet ai i bëri gjatë intervistës së tij në emisionin “A Show”, të gazetarit, Adi Krasta.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat