Sulmohet në Prishtinë punëtori i kompanisë “Pastrimi”

Prishtina

Sulmohet në Prishtinë punëtori i kompanisë “Pastrimi”

Më: 17 nëntor 2021 Në ora: 19:43
Punëtori dyshohet se ka marrë lëndime trupore.

Një punëtor i Kompanisë Pastrimi është sulmuar me një mjet të fortë nga një person që dyshohet të jetë me probleme mentale.

Ngjarja ka ndodhur në rrugën “Qamil Hoxha” në në Prishtinë.

Punëtori dyshohet se ka marrë lëndime trupore.

Në vendin e ngjarjes aktualisht gjenden Policia e Kosovës dhe Autoambulanca.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat