Çfarë nxënësi ishte Përparim Rama?

Prishtina

Çfarë nxënësi ishte Përparim Rama?

Më: 20 nëntor 2021 Në ora: 21:07
Përparim Rama

Kryetari i zgjedhur i Prishtinës, Përparim Rama, lojën e basketbollit e paska pasion qysh nga fëmijëria.

Kështu, të paktën thanë arsimtarët që dikur i dhanë mësim Ramës në shkollën fillore “Hasan Prishtina”.

E ish-kujdestari i tij Nexhmi Avazi thotë se përveç në sport, ai ka qenë i zoti edhe në mësim dhe në sjellje.

Ndërkaq, drejtoresha e tanishme e shkollës thotë se ndihet krenare për këto suksese të kreut të kryeqytetit.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat