Prishtinë: Drejtuesit të BMW nuk i pritet në kolonë, kalon mbi ishull

Prishtina

Prishtinë: Drejtuesit të BMW nuk i pritet në kolonë, kalon mbi ishull

Më: 25 nëntor 2021 Në ora: 13:27
Foto ilustrim

Një drejtues i një veture të markës BMW ka thyer rregullat e komunikacionit në mëngjes në një prej rrugëve në Prishtinë.

Ai nuk ka pritur në kolonë e cila ishte bërë nga “Rrethi i Flamurit” në drejtim të rrethi për të hyrja e QKUK-së.

Ai vnedosi të kalojë më lehtë, duke kaluar mbi ishull për të dalë në krahun tjetër të rrugës.

Pamjet: 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat