Në sheshet e Prishtinës atmosferë festive, ndezen dritat

Prishtina

Në sheshet e Prishtinës atmosferë festive, ndezen dritat

Më: 28 nëntor 2021 Në ora: 23:42
Prishtina

Komuna e Prishtinës edhe sivjet i ka dhënë atmosferë festive shesheve për festat e fundvitit.

Pikërisht sot më 28 nëntor për nder të 109 vjetorit të Pavarësisë janë ndezuar edhe dritat.

Po ashtu edhe këtë vit do të mbahet festivali Verë n’dimër.

Në pamje sheshet duken bukur.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat