“Deti” te Stacioni i Autobusëve në Prishtinë

Prishtina

“Deti” te Stacioni i Autobusëve në Prishtinë

Më: 6 dhjetor 2021 Në ora: 18:15
Foto nga vendi i ngjarjes

Sot në Kosovë pati reshje të shumta shiu, të cilat edhe mbushën rrugët me ujë. Madje disa prej tyre u bënë të pakalueshme.

Njëjtë ndodhi edhe te Stacioni i Autobusëve në Prishtinë, ku nga pamjet e siguruara shohim që rruga është mbushur tërësisht me ujë.

Në këtë vend, kjo ndodh sa herë që ka reshje të mëdha shiu.

Image
Foto nga vendi i ngjarjes

Situata e tillë bën që të ketë vështirësi në qarkullim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat