Plumbat qorr dëmtojnë dy vetura në Prishtinë

Prishtina

Plumbat qorr dëmtojnë dy vetura në Prishtinë

Më: 3 janar 2022 Në ora: 10:27
Plumbat qorr dëmtojnë dy vetura

Të paktën dy raste të dëmtimit të veturave nga plumba qorr janë raportuar nga policia në raportin 24 orësh.

Dy rastet e dëmtimit kanë ndodhur në Prishtinë, ku dyshohet nga festimet gjatë Vitit të Ri.

“Rr. Ahmet Gashi, Prishtinë 01-02.01.2022 – 14:40-08:30. Ankuesi mashkull ka raportuar se vetura e tij i është dëmtuar nga një predhë, dyshohet nga ‘festimet’ gjatë festës së vitit të ri. Policia është duke hetuar rastin”.

“Rr. Bedri Shala, Prishtinë 01-02.01.2022 – 18:00-15:30. Ankuesi mashkull ka raportuar se vetura e tij i është dëmtuar nga një predhë, dyshohet nga’ festime’t gjatë festës së vitit të ri. Policia është duke hetuar rastin”, thuhet në raportin 24 orësh të Policisë.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat