Vëmendja e madhe për bashkëshorten e tij, Përparim Rama flet për raportin me familjen

Prishtina

Vëmendja e madhe për bashkëshorten e tij, Përparim Rama flet për raportin me familjen

Më: 3 janar 2022 Në ora: 11:11
Përparim Rama

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, ka qenë një nga të ftuarit e programit festiv të 1 janarit, “Festë në T7”. Në një intervistë ndryshe, ai foli për raportin që ka me bashkëshorten dhe fëmijët.

Rama tha se ndihet me fat për partneren e tij që gjithmonë i qëndron pranë dhe e mbështet.

“Kemi mirëkuptim dhe dashni të sinqertë, keni tre fëmijë fantastikë”, tha pos tjerash i pari i Prishtinës.

Për të kuptuar më shumë për jetën private të Ramës dhe këtë raport të veçantë, mund ta shikoni më poshtë intervistën.

Po ashtu, Rama foli edhe për stilin unik të diskotekës “VENOM” e cila është më e madhja në Ballkan, për sa i përket hapësirës.

“Edhe këtu aspekti i hapësirës, i atmosferës është i dizajnuar në atë mënyrë që me i mundësua të rinjve dhe të gjitha gjeneratave varësisht këtu se çfarë prezantohet me u argëtua edhe normal qe na vyejnë kësi hapësirash, këto janë pjesë e përjetimeve të Prishtinës”, u shpreh Rama.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat