Tym i zi te “Rruga C” në Prishtinë

Prishtina

Tym i zi te “Rruga C” në Prishtinë

Më: 9 janar 2022 Në ora: 18:31
Tym i zi

Tymi i zi ka mbuluar një kompleks banesor te “Rruga C” në Prishtinë.

Tymi dyshohet të është shkaktuar nga kaldaja e nxemjeve.

Banorët janë ankuar te Vrojtuesit e lagjes Prishtinë, ku edhe kanë publikuar pamje të momentit.

Video: 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat