Qytetarja sulmohet nga një qen endacak në Prishtinë, përfundon në QKUK

Prishtina

Qytetarja sulmohet nga një qen endacak në Prishtinë, përfundon në QKUK

Më: 16 janar 2022 Në ora: 18:01
Foto ilustrim

Sulmet nga qentë endacak kanë qenë mjaftë aktive viteve të fundit në vend.

Poashtu Prishtina është një nga qytetet ku pati më së shumti sulme nga qentë endacak kundrejt qytetarëve.

Një sulm i tillë ndodhi para dy ditëve.

Një qytetarë ka publikuar edhe fotografitë nga sulmi qe pati prej një nga qentë endacak.

“Kafshim i qenit të rrugës. Më ka ndodh para dy ditësh, dhimbje e tmerrshme km përfundu në emergjencë.

Rruga te Fakulteti i Artëve është gjithmonë e mbushur me qenë, uroj që të merren masa me i largu”, shkroi ajo.

Image

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat