Vizita e presidentit letonez, bllokohet Prishtina

Prishtina

Vizita e presidentit letonez, bllokohet Prishtina

Më: 22 prill 2022 Në ora: 17:44
Pamje nga kolonat

Sot në Kosovë ka qëndruar për një vizitë zyrtare, presidenti i Letonisë, Egils Levits.

Organet e rendit ndërkohë janë kujdesur që agjenda e planifikuar e presidentit letonez Levits të mos prishej nga ndonjë tollovi e mundshme e trafikut në Prishtinë.

Si rezultat, në momentin e ardhjes së tij, shumë rrugë të kryeqytetit ishin bllokuar për kalim.

E pamje të krijimit të kolonave janë publikuar nga disa pjesë të Prishtinës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat