Kështu vidhen paratë brenda një furre në Prishtinë

Prishtina

Kështu vidhen paratë brenda një furre në Prishtinë

Më: 23 prill 2022 Në ora: 22:19
Foto ilustrim

Një grua është filmuar duke vjedhur para brenda një furre në Prishtinë.

Siç shihet në video, një gruaje duke pritur në radhë për të paguar, i kanë rënë parat, teksa gruaja tjetër shihet duke marrë paratë dhe duke ikur.

Në lidhje me këtë media ka kontaktuar me vajzën e gruas, që iu kanë vjedhur paratë.

Ajo theksoi se kanë qenë të tmerruar kur e kanë parë videon, teksa shtoi se vlera e parave është 55 euro.

“Nëna fillimisht nuk e ka vërejtur që po i mungonin paratë, ajo kur doli nga furra ka vërejtur që po i mungojnë paratë, kur është kthyer, nuk i ka gjetur paratë”.

Ajo tutje tha se rastin e kanë raportuar në polici.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat