Përparim Rama mban sot konferencë për media

Prishtina

Përparim Rama mban sot konferencë për media

Më: 6 maj 2022 Në ora: 06:48
Përparim Rama

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Përparim Rama, do të mbajë sot konferencë për media.

Kjo konferencë nis në ora 17:00 në objektin e vjetër të Komunës.

Takimi nuk dihet cilat tema do të ketë në fokus.

Detajet priten të japen gjatë konferencës.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat