Përfshihen nga zjarri disa vetura në Prishtinë

Prishtina

Përfshihen nga zjarri disa vetura në Prishtinë

Më: 9 maj 2022 Në ora: 14:25
Foto nga vendi i ngjarjes

Disa vetura janë përfshirë nga zjarri në Veternik të Prishtinës.

Lexuesit e klanit kanë dërguar pamje nga ku shihen disa vetura të përfshira nga zjarri.

Nuk dihet ende cilët kanë qenë shkaktarët që kanë quar në djegien e kësaj veture, e as nëse ka pasur të lënduar apo dëme tjera materiale pasi që afër veturës së djegur ka pasur edhe vetura tjera.

Pamjet:

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat