Zhurma e zhvendosjes së “Sunny Hill”, Rama u përgjigjet nesër mediave

Prishtina

Zhurma e zhvendosjes së “Sunny Hill”, Rama u përgjigjet nesër mediave

Më: 16 qershor 2022 Në ora: 00:10
Përparim Rama

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, nesër do t’ju përgjigjet mediave rreth zhvendosjes së festivalit “Sunny Hill” nga kryeqyteti kosovar në atë shqiptar.

Konferaca do të mbahet nesër në objektin e komunës duke filluar nga ora 11:30.

“Komuna e Prishtinës, ju fton në një konference për media, me ç’ rast Kryetari Rama do të ju informojë më shumë rreth zhvendosjes së edicionit të sivjetshëm të Festivalit SunnyHill në Tiranë. Konferenca mbahet nesër, në ora 11:30, në sallën e konferencave në ndërtesën e vjetër të Komunës” thuhet në njoftimin e komunës.

Kujtojmë se zhvendosja e këtiij festivali ishte kryetemë e këtyre dy ditëve.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat