Shiu dhe breshëri i madh i merr rrugët në Prishtinë, ja pamjet

Prishtina

Shiu dhe breshëri i madh i merr rrugët në Prishtinë, ja pamjet

Më: 30 qershor 2022 Në ora: 18:29
Pamje nga Prishtina

Prishtinën e ka goditur një shi i rrëmbyeshëm me breshër e kokrriz të madh, ku disa rrugë i ka pëmbytur shiu në kryeqytet.

Shiu i madh i cili ka ra për disa minuta i ka marrë rrugët, duke i përmbytyr edhe disa makina.

Pamjet tregojnë më së miri këtë situatë mjaft të rëndë.

Pamjet që shihni më poshtë janë pa koment!

Image
Pamje nga Prishtina
Image
Pamje nga Prishtina

 

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat