Largohet tarraca e fundit në sheshin qendror të Prishtinës

Prishtina

Largohet tarraca e fundit në sheshin qendror të Prishtinës

Më: 1 gusht 2022 Në ora: 10:50
Foto nga vendi i ngjarjes

Tarraca e fundit që ka mbetur e vendosur në sheshin qendror të Prishtinës është larguar sot.

Kështu ka bërë të ditur Drejtoria e Inspekcionit, pas vërtetimit të vendimit dhe refuzimit të ankesës së palës nga ana e Komisionit për shqyrtimin e ankesave të Komunës së Prishtinës.

Pas vërtetimit të vendimit të Drejtoria e Inspekcionit – Komuna e Prishtinës dhe refuzimit të ankesës së palës nga ana e Komisionit për shqyrtimin e ankesave të Komuna e Prishtinës, fillon largimin i tarracës (konstruksionit) të fundit që ishte i vendosur ne sheshin qendror të Prishtinës”, thuhet në njoftim.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat