Rama: Transformimi i Prishtinës është duke ndodhur

Prishtina

Rama: Transformimi i Prishtinës është duke ndodhur

Më: 31 dhjetor 2022 Në ora: 10:22
Përparim Rama

Kryetari i Prishtinës, Përparim Rama, sot ka deklaruar se transformimi i Prishtinës është duke ndodhur.

Ai potencuar se po punojnë shumë për këtë.

“Transformimi i Prishtinës është duke ndodhur, ne po punojmë në shumë punë, kemi planifikim të ndërtojmë disa shkolla”, është shprehur i pari i Prishtinës në Televizionin Publik të Kosovës.

Rama ka thënë se synon që për 8 vjet ta transformojë kryeqytetin.

Të nderuar lexues të gazetës “Bota sot”, komentet që përmbajnë fyerje, ofendime dhe sharje nuk lejohen në portal. Andaj, komentet e juaja do të kalojnë në filtra për aprovim dhe të tillat që përmbajnë gjuhë që nuk përkon me rregullat, nuk do të aprovohen. Ju faleminderit.
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat