Havolli: Shpendi i luksit po ankohet e po vajtohet - Bota Sot
Havolli: Shpendi i luksit po ankohet e po vajtohet

Prishtina

E diel, 18 nëntor 2018

Havolli: Shpendi i luksit po ankohet e po vajtohet

Nga: Bota sot Më: 20 nëntor 2017 Në ora: 22:24
Sokol Havolli

Këshilltari i zgjedhur i Kuvendit Komunal të Prishtinës nga radhët e Lidhjes Demokratike të Kosovës, Sokol Havolli ka thumbuar Shpend Ahmetin nga VV.

Përmes një postimi në llogarinë e tij në Facebook, ai ka thënë se Ahmeti i jahteve, aeroplanëve privat dhe i luksit, po ankohet e po vajtohet për kisne paratë e tij në fushatë kudnër tij, përcjell Bota sot.

Ai ka thënë se Arbani po fiton.

Postimi i plotë:

Shpend Ahmeti, prap, me atë që din më së miri, të ankohet e të vajtohet. 
Shpendi, i Jahtave, i aeroplanave privat, e Shpendi i Rrahës, Shpendi i lluksit po ankohet për, kinse paratë në fushatë kundër tij.
Buxheti i Arbanit në këtë fushatë ka qenë modest. Programi i Arbanit ka qenë shumë i pasur; e ti ke shpenzuar më së shumti në histori të fushatave të Kosovës, por në qeverisje je i varfër. 
Arbani po fiton!

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test