Ahmeti apo Abrashi, ja kur kur do të dihet rezultati për Prishtinën - Bota Sot
Ahmeti apo Abrashi, ja kur kur do të dihet rezultati për Prishtinën

Prishtina

E diel, 21 tetor 2018

Ahmeti apo Abrashi, ja kur kur do të dihet rezultati për Prishtinën

Më: 22 nëntor 2017 Në ora: 11:59
Shpend Ahmeti, Arban Abrashi

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve fillon numërimi i votave me kusht pas balotazhit që u mbajt të dielën në 19 komuna të Kosovës.

Burim Ahmetaj koordinator në QNR tha se nesër fillon numërimi i votave me kusht për Prishtinën dhe po nesër përfundon procesi i numërimit dhe dihet rezultati për Prishtinën.

 Sipas Ahmetajt, pas Prishtinës nis numërimi i votave me kusht për  komunën e Prizrenit dhe komuna tjera. Ai tha se në Prishtinë janë rreth 1700 vota me kusht.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test