Çfarë duhet t'u ofrojë qyteti i Prishtinës të rinjve? - Bota Sot
Çfarë duhet t'u ofrojë qyteti i Prishtinës të rinjve?

Prishtina

E enjte, 15 nëntor 2018

Çfarë duhet t'u ofrojë qyteti i Prishtinës të rinjve?

Më: 26 nëntor 2017 Në ora: 12:16
Prishtinë, ilustrim

Prishtina mbledh numrin më të madh të të rinjve, por aty mungojnë hapësirat e mjaftueshme për rekreacion, si dhe salla sportive, parqe, biblioteka me kushte më të mira.

Kështu u shprehën të anketuarit për rubrikën e përjavshme “VOX” të Radios Evropa e Lirë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test