Përfundon edhe një kuti tjetër e numërimit të votave: VV 88, LDK 77 - Bota Sot
Përfundon edhe një kuti tjetër e numërimit të votave: VV 88, LDK 77

Prishtina

E martë, 20 nëntor 2018

Përfundon edhe një kuti tjetër e numërimit të votave: VV 88, LDK 77

Më: 26 nëntor 2017 Në ora: 14:02
ilustrim

Ka përfunduar edhe një kuti tjetër e votave në Prishtinë, kutina numër 4 ka pasur 88 vota për VV-në dhe 77 vota për LDK-në.

Shpend Ahmeti në garën e 19 nëntorit për Prishtinën mori 41.401 mijë vota, ndërsa Arban Abrashi nga radhët e LDK-së 41.164 mijë vota.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test