Fisnik Ismaili: E dua Prishtinën të lumtur - Bota Sot
Fisnik Ismaili: E dua Prishtinën të lumtur

Prishtina

E mërkurë, 17 tetor 2018

Fisnik Ismaili: E dua Prishtinën të lumtur

Më: 26 nëntor 2017 Në ora: 19:31
Fisnik Ismaili

Deputeti i Vetëvendosjes, Fisnik Ismaili, nuk ka komentuar gjatë rreth fitores së këtij subjekti partiak në Prishtinë.

Megjithatë, ai ka dhënë një mesazh të shkurtër, por të shoqëruar dhe me një klip tashmë të zyrtarizuar nga Vetëvendosje, ku paraqet prishtinasit të duken të lumtur ndërsa kënga ”Happy” e Pharrell Williams dëgjohet në sfond.

Ndërsa Ismaili në statusin e tij në facebook, shkruan:

”E dua Prishtinën të lumtun!”

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test