E patë duke festuar, por shikojeni si këndojë mbrëmë Shpend Ahmeti - Bota Sot
E patë duke festuar, por shikojeni si këndojë mbrëmë Shpend Ahmeti

Prishtina

E shtunë, 20 tetor 2018

E patë duke festuar, por shikojeni si këndojë mbrëmë Shpend Ahmeti

Më: 27 nëntor 2017 Në ora: 09:46
Shpend Ahmeti

Shpend Ahmeti, ka fituar edhe një mandat katërvjeçar për të udhëheqyr me kryeqytetin.

Pas numrimit të djeshëm të votave me postë dhe ato me kusht, Ahmeti ka fituar me një diferencë të ngushtë ndaj kandidatit të LDK-së Arban Abrashi.

Pas rezultateve, në Vetevendosje ka shpërthyer festa, ku simpatizantët ishin mbledhur edhe në sheshin “Skenderbeu” për të festuar.

I lumtur për fitoren, Shpend Ahmeti është parë edhe duke kënduar në një nga lokalet e kryqytetit.

Në këtë video mund të dëgjoni Ahmetin duke kënduar, i rrëthuar nga aktivistët e VV-së të cilët duket se janë argëtuar.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test