“Nëse rinumërohen votat në Prishtinë fitues do të jetë Abrashi” - Bota Sot
“Nëse rinumërohen votat në Prishtinë fitues do të jetë Abrashi”

Prishtina

E shtunë, 20 tetor 2018

“Nëse rinumërohen votat në Prishtinë fitues do të jetë Abrashi”

Më: 30 nëntor 2017 Në ora: 23:40
Shefki Gashi dhe Arban Abrashi

Anëtari i LDK-së, Shefki Gashi ka thënë se Prishtinën ende nuk e ka fituar askush.

Ai në “Debat D Plus” në RTV Dukagjini, ka theksuar se nëse rinumërohen votat fitues do të jetë Arban Abrashi.

“Prishtinën nuk e fitoi askush për momentin, por sigurisht se nëse bëhet rinumërimi i të gjitha votave për Prishtinën dihet se fitues do të jetë Arban Abrashi”, ka thënë Gashi.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test