Vërshohen banesat në Rrugën B - Bota Sot
Vërshohen banesat në Rrugën B

Prishtina

E premte, 19 tetor 2018

Vërshohen banesat në Rrugën B

Më: 2 dhjetor 2017 Në ora: 21:42
ilustrim

Të reshurat e shumta dëme kanë shkaktuar edhe në Kosovë.Bodrumet e ashensorët e disa ndërtesave në Rrugën B në Prishtinë u përmbytën.

Banorët thonë se u dëmtuan, derisa shtojnë se edhe uji i pijes është kontaminuar dhe nuk guxojnë ta përdorin.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test