Shkallët e Dragodanit të pasigurta për kalim - Bota Sot
Shkallët e Dragodanit të pasigurta për kalim

Prishtina

E shtunë, 20 tetor 2018

Shkallët e Dragodanit të pasigurta për kalim

Më: 27 janar 2018 Në ora: 15:58
Shkallët e Dragodanit

Shkallët më të gjata në Kosovë, ose ndryshe siç njihen shkallët e lagjes ‘Arbëria’, janë dëmtuar tash e një kohë të gjatë.

Qytetarët që kalojnë andej ndihen të pasigurt pasi ecja është bërë shumë e vështirë, e veçanërisht gjatë kohës që bie shi dhe borë.

Banorët që kanë treguar për gjendjen e tyre thonë se ka kohë që Komuna e Prishtinës nuk ka investuar në këto shkallë.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test