Fshati Shkabaj i rrezikuar nga shtylla elektrike - Bota Sot
Fshati Shkabaj i rrezikuar nga shtylla elektrike

Prishtina

E premte, 19 tetor 2018

Fshati Shkabaj i rrezikuar nga shtylla elektrike

Më: 30 janar 2018 Në ora: 12:08
Fshati Shkabaj

Në fshatin Shkabaj të komunës së Prishtinës, një shtyllë elektrike nga betoni tash e sa kohë është e vendosur në skaj të rrugës.

Kjo shtyllë  pengon qarkullimin e automjeteve dhe mund të shkaktohen aksidente rrugore.

Banorët e këtij fshati ndihen të rrezikuar dhe shprehen të shqetësuar për pamundësinë  e lëvizjes së lirë në vendndodhjen e kësaj shtylle.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test