Deputeti i LDK’së: Tollovi e papame, lërini këto budallaki - Bota Sot
Deputeti i LDK’së: Tollovi e papame, lërini këto budallaki

Prishtina

E shtunë, 17 nëntor 2018

Deputeti i LDK’së: Tollovi e papame, lërini këto budallaki

Më: 31 janar 2018 Në ora: 08:29
Ndalimi i veturave ne Prishtine

Deputeti i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Arben Gashi, ka reaguar pas vendimit të Komunës së Prishtinës për të ndaluar qarkullimin në disa rrugë të kryeqytetit, në kuadër të masave për mbrojtjen e ajrit.

Si duket deputeti Gashi ka mbetur në kolonë me veturë dhe për këtë ka reaguar nëpërmjet rrjetit Facebook, ku edhe ka postuar dy fotografi.

“Tollovi e papame, efekti në ajër extra negative!!! Lerini këto budallaki”, ka shkruar Gashi. 

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test