Komuna e Prishtinës jep një njoftim të rëndësishëm për pagesën e faturave të mbeturinave! - Bota Sot
Komuna e Prishtinës jep një njoftim të rëndësishëm për pagesën e faturave të mbeturinave!

Prishtina

Komuna e Prishtinës jep një njoftim të rëndësishëm për pagesën e faturave të mbeturinave!

Më: 9 shkurt 2018 Në ora: 17:13
ilustrim

Komuna e Prishtinës ka njoftuar të gjithë qytetarët se ka  filluar të bëjë shpërndarjen e faturave për shërbimin e menaxhimit të mbeturinave.

Sipas njoftimit, pagesa e këtyre faturave mund të bëhet në të gjitha pikat e Postës së Kosovës (pa provizion); në të gjitha bankat komerciale (edhe në formë elektronike përmes e-banking); si dhe në sportelet e Komunës së Prishtinës.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...