Komuna e Prishtinës publikon listën e familjeve që përfituan banesa - Bota Sot
Komuna e Prishtinës publikon listën e familjeve që përfituan banesa

Prishtina

E mërkurë, 17 tetor 2018

Komuna e Prishtinës publikon listën e familjeve që përfituan banesa

Më: 12 shkurt 2018 Në ora: 12:05
Komuna e Prishtinës

Komuna e Prishtinës ka publikuar listën e familjeve që kanë përfituar nga komisioni për ndarjen e banesave për kategoritë e dala nga lufta e UÇK-së.

Gjithashtu, Komuna ka publikuar edhe listën e familjeve që janë refuzuar dhe nuk kanë përfituar.

Në listën preliminare të përfituesve të banesave janë paraqitur gjithsej 50 familje, ndërsa janë refuzuar 79 familje.

Lista e përfituesve:

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test