Veteranët e Prishtinës dhe Shpend Ahmeti pro thellimit të bashkëpunimit - Bota Sot
Veteranët e Prishtinës dhe Shpend Ahmeti pro thellimit të bashkëpunimit

Prishtina

Veteranët e Prishtinës dhe Shpend Ahmeti pro thellimit të bashkëpunimit

Më: 21 shkurt 2018 Në ora: 09:37
Takimi i Shpend Ahmetit me veteranet

Kryetari i Organizatës së Veteranëve të Luftës së UÇK-së (Dega Prishtinë), Fatmir Sopi, bashkë me nënkryetarin Sali Vllahiu dhe sekretarin Vehbi Hajzeri, vizituan Komunën e Prishtinës.

Ata uruan kryetarin Shpend Ahmeti për fitoren e mandatit të dytë qeverisës, si dhe shprehën vullnetin dhe për thellimin e bashkëpunimit me Komunën.

Përgjatë këtij takimi, kryetari Ahmeti theksoi se do të angazhohet që t’i ndihmojë maksimalisht kësaj organizate, me theks të veçantë në organizimin e shënjimit të datave historike.? 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test