UNDP-ja ka ndihmuar Komunën e Prishtinës në dixhitalizimin e administratës - Bota Sot
UNDP-ja ka ndihmuar Komunën e Prishtinës në dixhitalizimin e administratës

Prishtina

UNDP-ja ka ndihmuar Komunën e Prishtinës në dixhitalizimin e administratës

Më: 5 mars 2018 Në ora: 11:39
Shpend Ahmeti dhe përfaqëesuesja e UNDP-së, Alessandra Roccasalvo

Kryetari i Komunës së Prishtinës, Shpend Ahmeti, priti sot në takim përfaqësuesen e UNDP-së Alessandra Roccasalvo.

Në takim u diskutua për bashkëpunimin e vazhdueshëm mes Komunës dhe UNDP-së, bashkëpunim ky që ka rezultuar me shumë projekte konkrete, sidomos në sferën e dixhitalizimit të administratës dhe luftimin e korrupsionit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
test