Shfaqet i moshuari nga Prishtina, vajza e tij tregon ku e gjetën dhe si është gjendja e tij - Bota Sot
Shfaqet i moshuari nga Prishtina, vajza e tij tregon ku e gjetën dhe si është gjendja e tij

Prishtina

E martë, 20 nëntor 2018

Shfaqet i moshuari nga Prishtina, vajza e tij tregon ku e gjetën dhe si është gjendja e tij

Më: 11 maj 2018 Në ora: 09:31
Hazir K.

Hazir K. nga Prishtina, i humbur të enjten në mëngjes në Banjë të Kllokotit, është gjetur në Gjilan.

Lajmin për gjetjen e të moshuarit e ka konfirmuar vajza e tij.

Sipas saj, plaku është gjetur në Spitalin e Emergjencës në Gjilan.

Megjithatë thotë se gjendja shëndetësore e tij është e mirë.

Për humbjen e 78 vjeçarit nga Prishtina u raportua mbrëmë në media, ku familjarët e tij kërkonin ndihmë nga qytetarët, që t’i lajmërojnë nëse e shohin atë.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test