Kyçja e gypit të ri të ujësjellësit, qytetarët mbeten 8 orë pa ujë - Bota Sot
Kyçja e gypit të ri të ujësjellësit, qytetarët mbeten 8 orë pa ujë

Prishtina

E mërkurë, 17 tetor 2018

Kyçja e gypit të ri të ujësjellësit, qytetarët mbeten 8 orë pa ujë

Më: 22 maj 2018 Në ora: 16:18
Prishtine

Komuna e Prishtinës përmes një komunikate për media ka bërë të ditur se për shkak të kyçjes së gypit të ri në sistemin e ujësjellësit në rrugën “Fehmi Agani”, nesër do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë për këtë lagje në intervalin kohor 08:00 – 16:00.

Kyçja e gypit vjen pas investimeve të bëra në rrjetin e ujësjellësit, kanalizimit fekal dhe atmosferik në rrugën “Fehmi Agani”, thuhet në njoftim.

Image
Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test