Kjo lagje e Prishtinës sot nuk do ketë ujë - Bota Sot
Kjo lagje e Prishtinës sot nuk do ketë ujë

Prishtina

E martë, 16 tetor 2018

Kjo lagje e Prishtinës sot nuk do ketë ujë

Më: 23 maj 2018 Në ora: 08:10
Foto ilustrim

Komuna e Prishtinës ka bërë të ditur se pas investimeve të bëra në rrjetin e ujësjellësit, kanalizimit fekal dhe atmosferik në rrugën “Fehmi Agani”, është koha për kyçjen e gypit të ri në sistem të ujësjellësit

Si rrjedhojë Komuna ka njoftuar se sot do të ketë ndërprerje të furnizimit me ujë për këtë lagje në intervalin kohor 08:00 – 16:00.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test