Sonte në sheshin Zahir Pajaziti mund ta shikoni finale e Ligës së Kampionëve - Bota Sot
Sonte në sheshin Zahir Pajaziti mund ta shikoni finale e Ligës së Kampionëve

Prishtina

E martë, 16 tetor 2018

Sonte në sheshin Zahir Pajaziti mund ta shikoni finale e Ligës së Kampionëve

Nga: Drilon Rrahmani Më: 26 maj 2018 Në ora: 19:03
Pamje nga sheshi Zahir Pajaziti. Foto nga arkivi

Në sheshin Zahir Pajaziti mund ta shikoni finale e Ligës së Kampionëve mes Real Madrid dhe Liverpool, e këtë e ka bërë të ditur kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, i cili iu ka bërë thirrje të gjithëve që t'i bashkangjiten atmosferë nga ora 20:45!.

"Sonte në sheshin Zahir Pajaziti me organizimin e Kujtesa, finalja e Ligës së Kampionëve, Real Madrid - Liverpool. Bashkangjituni në atmosferën fenomenale në 20:45!"- ka shkruar Ahmeti në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test