Shkarkohet i Qëndrim Sahiti nga NPB - Bota Sot
Shkarkohet i Qëndrim Sahiti nga NPB

Prishtina

E mërkurë, 17 tetor 2018

Shkarkohet i Qëndrim Sahiti nga NPB

Më: 31 maj 2018 Në ora: 17:31
Foto ilustrim

Pas një debati të gjatë, Kuvendi Komunal i Prishtinës, ka shkarkuar Qëdrim Sahitin, aksionar në Ndërmarrjen Publike Banesore.

Ishin 25 vota pro dhe një kundër shkarkimit të Sahitit. Votimi është bërë pas 45 minutash pritjeje të deputetes Elmira Nikçi Rexha.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test