PDK ‘krenare’ me Vetëvendosjen: Po na ndihmon në “betejën” ndaj Shpendit - Bota Sot
PDK ‘krenare’ me Vetëvendosjen: Po na ndihmon në “betejën” ndaj Shpendit

Prishtina

E shtunë, 20 tetor 2018

PDK ‘krenare’ me Vetëvendosjen: Po na ndihmon në “betejën” ndaj Shpendit

Më: 2 qershor 2018 Në ora: 11:15
Lirak Çelaj

Asamblistët e Komunës së Prishtinës kanë shkarkuar nga detyra, Qëndrim Sahitin, aksionar në Ndërmarrjen Publike Banesore.

E gjithë kjo erdhi si rezultat i bashkëpunimit ndërmjet asamblistëve të Lëvizjes Vetëvendosje me LDK-në dhe PDK-në brenda Kuvendit Komunal të Prishtinës.

Lajmin e plotë e gjeni te Mediat Shqiptare duke klikuar KËTU.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test