Fshatrat që do të mbesin pa rrymë - Bota Sot
Fshatrat që do të mbesin pa rrymë

Prishtina

E martë, 16 tetor 2018

Fshatrat që do të mbesin pa rrymë

Më: 5 qershor 2018 Në ora: 09:53
Ilustrim

KEDS ka njoftuar se gjatë ditës së sotme pa furnizim energjie elektrike do të mbesin fshatrat; Llukar, Makovc dhe Sinidolli.

Ndërprerje emergjente do të ketë prej orës 11:00 deri në ora 13:00

Arsyeja e ndërprerjes është vendosja e shtyllës 12m, pasi që është duke paraqitur rrezik. 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test