Këto lagje të Prishtinës dy orë nuk do të kenë rrymë - Bota Sot
Këto lagje të Prishtinës dy orë nuk do të kenë rrymë

Prishtina

E diel, 18 nëntor 2018

Këto lagje të Prishtinës dy orë nuk do të kenë rrymë

Më: 9 gusht 2018 Në ora: 11:46
Ilustrim

KEDS nëpërmjet një njoftimi për media bën të ditur se prej orës 14:00 deri në orën 16:00 disa lagje të Prishtinës do të mbesin pa rrymë.

“Gjatë kohës sa do të zgjasin punimet pa furnizim me energji elektrike do të mbesin: Te Varrezat e Jahudive, Rezervoarët, Matiçani dhe Zllatari”, thuhet në njoftimin e KEDS-it.

Arsyeja e ndërprerjes: shkyçje emergjente për shkak të kthinave të djegura në  TS Arcos.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test