Zhduket një femër në Prishtinë - Bota Sot
Zhduket një femër në Prishtinë

Prishtina

E diel, 18 nëntor 2018

Zhduket një femër në Prishtinë

Më: 14 gusht 2018 Në ora: 11:03
Foto ilustruse

Një vajzë nga Prishtina raportohet si e zhdukur që nga e premtja.

Rastin në Polici e ka raportuar babai i saj ku sipas tij vajza është larguar nga shtëpia dhe nuk është kthyer më.

Njësia përkatëse policore është duke hetuar rastin.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh
test