Nagavci: Ahmeti nuk mund të emëroj drejtor me te suksesshëm se ata të VV-së - Bota Sot
Nagavci: Ahmeti nuk mund të emëroj drejtor me te suksesshëm se ata të VV-së

Prishtina

Nagavci: Ahmeti nuk mund të emëroj drejtor me te suksesshëm se ata të VV-së

Nga: A.M. Më: 7 nëntor 2018 Në ora: 22:32
Arbërie Nagavci

Deputetja e VV-së, Arbërie Nagavci ka reaguar pas shkarkimit të drejtorëve të kryeqytetit Nora Kelmendit dhe Arben Vitia nga kryetari Shpend Ahmeti.

Ajo përmes një postimi në Facebook është shprehur se “me kënd do t’i zëvendësoi Kryetari nuk e di, por gjasat që të gjej të ngjashëm janë minimale, e që të emëroi drejtor më të suksesshëm janë 0”

Postimi i plotë:         

Nora Kelmendi Arben Vitia Yll Rugova, janë shembulli më i mirë i drejtorit/eshës, si për profesionalizmin ashtu dhe për etikën personale.

Me kënd do t’i zëvendësoi Kryetari nuk e di, por gjasat që të gjej të ngjajshëm janë minimale, e që të emëroi drejtor më të sukseshëm janë 0.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...