Shpend Ahmeti flet për zjarrin në Parkun e Gërmis - Bota Sot
Shpend Ahmeti flet për zjarrin në Parkun e Gërmis

Prishtina

Shpend Ahmeti flet për zjarrin në Parkun e Gërmis

Nga: D.RR Më: 13 nëntor 2018 Në ora: 21:17
Shpend Ahmeti

Parku i Gërmisë është kapluar nga zjarri ditën e sotme, e kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti në Facebook ka shkruar se zjarri në atë pjesë është lokalizuar.

Ai thotë se do të mundohen të kuptojmë shkakun e zjarrit, përcjell "Bota sot".

“Zjarri në parkun e Gërmisë është lokalizuar. Falënderojmë zjarrfikësit dhe punëtorët e Hortikulturës dhe drejtorive përkatëse në Komunë për veprimin e shpejtë. Do të mundohemi të kuptojmë shkakun e zjarrit në parkun tonë”, ka shkruar Ahmeti.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...