Shpend Ahmeti bën thirrje për kujdes në vozitje - Bota Sot
Shpend Ahmeti bën thirrje për kujdes në vozitje

Prishtina

Shpend Ahmeti bën thirrje për kujdes në vozitje

Më: 14 dhjetor 2018 Në ora: 10:02
Ilustrim

Gjatë ditëve në vijim pritet të ketë reshje të borës.

Kryetari i Prishtinës, Shpend Ahmeti, gjatë natës ka bërë të ditur se ekipet janë në terren për të pastruar rrugët që i ka mbuluar bora në kryeqytet.

“Ekipet janë në terren. Kujdes në vozitje dhe sipas informatave do të kemi reshje ne dy orët e ardhshme”, ka shkruar Ahmeti në një postim në Facebook.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...