LDK sonte ka dasmë, ja kë po martojnë - Bota Sot
LDK sonte ka dasmë, ja kë po martojnë

Prizreni

LDK sonte ka dasmë, ja kë po martojnë

Nga: A.SH Më: 20 korrik 2019 Në ora: 22:36
Anton Quni dhe Haxhi Avdyli

LDK në Prizren ka dasmë, ku po martohet drejtori Komunal i Bujqësisë, pjesë e festës janë deputetët e LDK-së, Haxhi Avdyli dhe më vonë i është bashkuar edhe Anton Quni.

Postimi në Facebook:

Sot LDK në Prizren ka dasmë. Po marton drejtorin Komunal të Bujqësisë Egzon Elshani.

 

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...