Vazhdon rrënimi i objektit të “Abi Çarshia” - Bota Sot
Vazhdon rrënimi i objektit të “Abi Çarshia”

Prizreni

Vazhdon rrënimi i objektit të “Abi Çarshia”

Më: 25 korrik 2019 Në ora: 06:50
Vazhdon rrënimi i objektit të “Abi Çarshia”

​Drejtoria e Inspektorateve të Prizrenit do të vazhdojë me ekzekutimin e vendimit për rrënimin e pjesës pa leje të objektit “Abi Çarshia”, i cili gjendet në rrugën "Tirana" në Prizren.

“Për shkak të presioneve të vazhdueshme për ta penguar punën e Inspektoratit dhe me qëllim të transparencës në punë, ftojmë përfaqësuesit e mediave që të jenë prezentë në këtë aksion”, thuhet në njoftimin e Komunës së Prizrenit.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...