Pamje të rënda: Në Prizren shqyhet qeni nga një grup qensh dhe rrahet nga pronari i tyre - Bota Sot
Pamje të rënda: Në Prizren shqyhet qeni nga një grup qensh dhe rrahet nga pronari i tyre

Prizreni

Pamje të rënda: Në Prizren shqyhet qeni nga një grup qensh dhe rrahet nga pronari i tyre

Më: 13 gusht 2019 Në ora: 09:33
Pamje të rënda: Në Prizren shqyhet qeni nga një grup qensh dhe rrahet nga pronari i tyre

Një grup qensh në Prizren kanë shqyer një qen tjetër i cili më pas edhe është rrahur nga pronari i qenëve të cilët e kanë shqyer.

Në një video dërguar nga lexuesit e Gazetës Insajderi, shihet qartë kur pronari i qenëve i shikon ata duke e shqyer një qen tjetër.

Ai pasi qenët ndalen fillon ta sulmojë me një shok qenin e shtrirë në tokë.

Më poshtë po sjellim videon.

Shfaq komentet
comments powered by Disqus
Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat
Sondazh Pas votimit të projektligjeve për shndërrimin e FSK-së në ushtri, a mund të ketë inskenime nga Serbia për një luftë të re në Ballkan?
Loading...