Kuvendi Komunal në Prizren zhvillon mbledhjen e radhës - Bota Sot
Kuvendi Komunal në Prizren zhvillon mbledhjen e radhës

Prizreni

Kuvendi Komunal në Prizren zhvillon mbledhjen e radhës

Më: 11 nëntor 2019 Në ora: 07:23
Arkiv

Me fillim nga ora 10:00, Kuvendi Komunal në Priren mban mbledhjen e rregullt.

Kjo mbledhje është e teta me radhë për vitin 2019 dhe zhvillohet tek salla e mbledhjeve e Kuvendit Komunal tek Shtëpia e Bardhë.

Sot mund të lexoni Shfletoni kopertinat